Návrhy a realizace vestavěných skříní

Vážený pane Korejtko, 
tímto bychom Vám chtěli poděkovat za realizaci naší zakázky u vaší firmy.

Na základě doporučení jsme Vás osobně navštívili. Už při prvním kontaktu, jak telefonickém, tak osobním jsme se setkali s velmi profesionálním a vstřícným jednáním. Sdělili jsme své představy a návrhy, které jste nám pane Korejtko aplikoval do technického návrhu a předložil nám cenovou nabídku, která byla pro nás velmi zajímavá a proto i přijatelná. 

Časové termíny zaměření a realizace byly dodrženy, čehož si velice vážím. Velká chvála patří montážním pracovníkům za odvedenou práci. Realizace byla uskutečněna odborně i s konečným úklidem. 

A výsledek, ten je překvapivě nádherný, až snad pro nás luxusní. Funkčnost bude ověřena až časem. Naše představy byly plně naplněny. 

spokojený zákazník - Praha Zličín

Dsc 4091 chodba

 
 Dsc 4101 chodba


  Dsc 4109 ložnice 


 Dsc 4092 předsíň 

__________________________

Nejen s realizací skříně od společnosti Ibis interiér, ale především s jejich celkovým přístupem a pečlivostí jsem byl nadmíru spokojen.

Ing. Jan Tůma, Praha     spokojený zákazník - Praha
                       
                      

Velice se nám líbí vámi navržené skříně a i jejich cena - s realizací čekáme pouze do té doby, než budeme mít hotové podlahy v našem bytě.
spokojený zákazník - Beroun
                         
                            

Byl jsem překvapen z ceny, rychlé realizace a bezproblémové montáže našich skříní. Pavel Perna, Praha
                         
                                   

Velice vám děkuji za zhotovení vestavěných skříní, jsou nádherné. Doporučení mé kamarádky nezklamalo. Zde je fotografie z ložnice.

Jindřiška Pokorná, Úvaly U Prahy     spokojený zákazník - Úvaly u Prahy
                               
             

Mám od vaší společnosti vestavěnou skříň v dětském pokoji již 5let a jsem velice spokojena. Jelikož s ní manipuluje i můj dnes již 6-ti letý syn, je pro mne příjemným faktem, že jak funkčnost, tak i vzhled je bez známek sebemenšího poškození a stále vypadá jako nová.

Bc. Kateřina Lipanská, Praha     spokojený zákazník - Praha
                           
                 

Skvělá cena, perfektní provedení a posuvné dveře lehce a spolehlivě jezdí....díky za vstřícné a příjemné jednání. Až dojde na vestavěné skříně v dalších místnostech, rádi se na vás opět obrátíme.

Jiří Jindřich, Praha   Černošice     spokojený zákazník - Praha Černošice
                           
                              

Přeji vaší společnosti, aby se jí dařilo a aby měla čím dál více zákazníků, protože to, jakým způsobem jste se mnou jednali a věnovali se mi, jsem dlouho nezažila. Jak váš návrh optimálního řešení, tak samotná výroba a montáž vestavěných skříní do našeho domu byla naprosto bezproblémová a precizní.
spokojený zákazník - Praha

Především oceňuji to, že na čem jsme se domluvili, tak to platilo. Profesionální přístup a doporučím svým známým.

Ing. Josef Beneš, Praha     spokojený zákazník - Praha
          
                

Jsem velice spokojená, že jsem se rozhodla pro firmu Ibis interiér, která zrealizovala mou skříň do ložnice. Chtěla bych především vyzdvihnout jejich jednání a přístup k mým náročným požadavkům.

Dana Štastná, Praha     spokojený zákazník - Praha
            
           

Děkujeme vám za váš milý přístup, shovívavost a hlavně to, jak jste nám poradili a navrhli nábytek do naší předsíně a ložnice. Vše stále vypadá nádherně a krásně funguje již třetím rokem.
spokojení zákazníci - Klecany    

         

Poptávku na vybavení našeho bytu vestavěným nábytkem a skříněmi jsme rozeslali pěti firmám. Ibis interiér s.r.o. nám nabídl nejlepší poměr cena - výkon. Využili jsme nejen výhodnou sezonní nabídku, ale i možnost zaplatit předem a sáhnout si tak ještě na 4% slevu z celkové ceny díla. Nehledali jsme nejlevnější a zároveň si nemohli dovolit ani tu nejluxusnější variantu. Druhým důležitým kritériem bylo, že ne každá firma byla ochotna se pustit do realizace celkem specifického kusu tak, aby vyhověla náročným požadavkům našeho architekta. Vyhovovala i přijatelná doba mezi zaměřením a realizací necelé 4 týdny. Vlastní montáž pak proběhla ve dvou fázích, jak bylo předem stanoveno.

Hala, Radek Chaloupka, Praha     hala

Dělící Stěna, Radek Chaloupka, Praha     dělící stěna

Dětský Pokoj, Radek Chaloupka, Praha     dětský pokoj

Ložnice, Radek Chaloupka, Praha     ložnice,  spokojení zákazníci - Praha
       
          

Minulý týden proběhla realizace námi objednané vestavěné skříně do ložnice. Tímto Vám chceme moc poděkovat za skvěle odvedenou práci Vašich kolegů - se skříni jsme maximálně spokojení a nelitujeme této pro nás větší investice. Budeme Vás chválit kudy budeme chodit :) Děkujeme ještě jednou a v příloze zasíláme jednu fotku.

Petrovi     spokojený zákazník - Praha Jesenice
          
          

Ibis interiér