Jak probíhá realizace

Ohledně výroby vaší nové vestavěné skříně se na nás můžete obrátit ve dvou situacích. V první z nich ještě nemáte představu, jak by vaše skříň měla vypadat, které komponenty by měla obsahovat a podobně. V té druhé už představu máte a chcete s námi jen doladit detaily. Pojďme se podívat, jak v každé situaci probíhá realizace zakázky.

Pokud zatím nemáte jasnou představu o své vestavěné skříni

  1. Nejprve budeme potřebovat základní rozměry vestavěné skříně. Nemusíte je vědět na centimetr přesně, ale budete-li mít alespoň hrubou představu, pomůže nám to.

  2. Vyberete si typ skříně. Máte zájem o skříň šatní, o botník nebo o jiný typ? Je to na vás.

  3. Vytvoříme společně základní návrh. Ten bude obsahovat počet modulů ve skříni a vybavení jednotlivých modulů skříně.

  4. Společně vybereme materiál skříně a dekor. Můžete dát na naše doporučení, nebo se rozhodnout podle vlastního uvážení.

  5. Zpracujeme vám podrobnou cenovou nabídku, včetně barevné 3D vizualizace. Cenová nabídka je podrobně rozepsaná na jednotlivé dílce i s popisem materiálu. Při studování nabídky tedy budete mít jasnou představu, jak případné změny cenu ovlivní. Cenová nabídka na vestavěnou skříň je opravdu přehledná.

  6. Jak se rozhodnete? V tuto chvíli máte k dispozici veškeré podklady, které můžete potřebovat pro rozhodnutí, zda do výroby skříně jít. Nastává také vhodná chvíle na to, sdělit nám své připomínky k nabídce, např. výměnu jednoho komponentu za jiný apod.

  7. Pokud se rozhodnete pro realizaci, sepíšeme spolu smlouvu a my vám vystavíme fakturu na 50% ceny. Zbylých 50% zaplatíte po předání zakázky.

  8. Náš technik sedá do auta a jede k vám. Přesně zaměří prostor pro vaši vestavěnou skříň a zpět se vrátí s veškerými podklady, které potřebujeme pro zahájení výroby vaší vestavěné skříně.

  9. Jdeme na to! Výroba vaší skříně startuje a vy se můžete do 5 týdnů těšit na hotové dílo. Již při podpisu smlouvy si vzájemně domluvíme termín montáže. Tu provedeme a vy si můžete užívat nový kus prvotřídního nábytku ve svém domě, bytě či kanceláři.

O své nové vestavěné skříni už máte představu

Ať už se na nás obrátíte s vlastním návrhem vestavěné skříně nebo nám zašlete svou představu pomocí našeho konfigurátoru, značně to urychlí naši spolupráci. Podíváte-li se na devět bodů vypsaných výše, přeskočte první čtyři a začněte číst u bodu pátého.

Přesně tam totiž začneme. Další postup už se od první situace nijak neliší.