Rohové skříně

Vyrábíme pro vás vestavěné rohové skříně tak kvalitní, jak jen mohou být. Jejich kvalitou jsme si tak jistí, že vám dáme sedmiletou záruku. To nás odlišuje od ostatních výrobců rohových vestavěných skříní v Praze. Proč byste si měli nechat vyrobit vestavěné rohové skříně od nás? Čtěte dál.

Ibis interiér

Rohové skříně vyrábíme z kvalitních materiálů

Máte pravdu, tohle může tvrdit každý. My u bezduchých frází nezůstáváme. Proto vaše rohové skříně vyrobíme z materiálů od spolehlivých dodavatelů z České republiky, Německa a Rakouska.

Chcete příklad?

Vyberete-li si vestavěné rohové skříně s posuvnými dveřmi, rámy dveří a kolejnice pro jejich pohyb vyrobíme z hliníku. Ocel u nás nehledejte. Hliník zajistí plynulejší, tišší a snazší pohyb dveří vaší rohové skříně.

Jsme jedni z mála výrobců rohových vestavěných skříní v Praze, kdo klade takovýto důraz na kvalitu materiálů i zpracování.

Rohové skříně jsou naší specialitou

Stejně jako ostatní typy vestavěných skříní. Rohové skříně a další úložné prostory patří k základním kamenům naší činnosti. Zkušenosti, které jsme dosud získali, využíváme k zefektivnění výroby. Co to znamená pro vás?

Především nižší ceny, širší možnosti konfigurace vaší rohové skříně a rychlejší dodání (zpravidla 4 - 5 týdnů).

Rohové skříně vám Na míru

Věřte, že velké N nepoužíváme pro nic za nic. Rohové skříně pro vás vyrábíme

  • s posuvnými nebo křídlovými dveřmi,
  •   s dnem, zády, zadní stěnou nebo bez nich,
  •   s výběrem z více než dvou set barevných dekorů.

Potřebujete další informace? Zní to sice jako obrovské klišé, ale jsme tu pro vás. Napište nám, co by vás ohledně vaší vestavěné skříně zajímalo.