Vestavěná skříň mezi stěny jako dělící nábytek

Vyrobíme vám vestavěnou skříň, která mezi stěny padne jako ulitá a poslouží jako dělící nábytek. A stejně jako na další vestavěné skříně vám na ni dáme sedmiletou záruku. Chcete mít jistotu, že je vestavěná skříň mezi stěny právě od nás tou pravou volbou? Čtěte dál.

Ibis interiér

Sami změříme prostor mezi stěnami

Znáte to - změříte prostor mezi stěnami, vyberete si skříň a když ji chcete sestavit, zjistíte, že se mezi stěny o centimetr nevejde. To se vám s námi nestane. Vyšleme k vám technika, který prostor pro vestavěnou skříň mezi stěnami sám zaměří laserovýcm zaměřovačem. Návštěva technika je samozřejmě zdarma.

Vaše vestavěná skříň mezi stěny bude vyrobena ze špičkových materiálů

Při výrobě vestavěných skříní mezi stěny používáme materiály od prověřených dodavatelů z České republiky, Německa a Rakouska. Výsledkem jsou např. dveře o tloušťce 18 mm oproti standardním 10 mm. Vaše vestavěná skříň je bytelnější, lépe přizpůsobená vašim nárokům na design (pro 18mm dveře vám nabídneme výběr z více než 200 barevných dekorů, pro 10mm jde zhruba o 60) a za nižší cenu.

Vestavěná skříň mezi stěny je naší specialitou

Stejně jako ostatní typy vestavěných skříní. Výroba skříní a dělícího nábytku je od začátku jádrem naší činnosti. V oboru jsme získali mnoho zkušeností. Ty teď využíváme k tomu, abychom vám mohli nabídnout nižší ceny, vyšší kvalitu a celkově lepší služby.

Už víte, proč je vestavěná skříň mezi stěny od nás správným rozhodnutím? Pak nám napište, vypracujeme vám nabídku na míru vašim představám.