Vestavěná skříň u stěny

Vestavěná skříň u stěny je elegantním řešením, jak využít prostor vašeho pokoje. Nabízí veškeré funkční výhody ostatních typů vestavěných skříní a hraje roli designového doplňku. Ať se vám do pokoje hodí vestavěná skříň u stěny levé nebo pravé, máte na výběr z desítek barevných dekorů, které dotvoří jeho vzhled. Proč si nechat vyrobit skříň právě od nás? Čtěte dál.

Ibis interiér

Vaše vestavěná skříň u stěny bude vyrobena Na míru

Skutečně, na míru s velkým N. Než na vaší skříni začneme pracovat, vyšleme k vám technika. Ten pomocí laseru zaměří prostor, který bude pro vestavěnou skříň potřeba, doporučí vám její vhodné parametry a odjede od vás s podklady, na základě kterých vyrobíme vestavěnou skříň tak, aby u stěny seděla jako...však víte, k čemu se to přirovnává.

Vaše vestavěná skříň u stěny bude vyrobena ze špičkových materiálů

Ano, vestavěné skříně vám nabízíme za opravdu příjemné ceny. Na ty se však dostaneme efektivními výrobními postupy, ne nákupem levných, nekvalitních materiálů. Máme své prověřené dodavatele z České republiky, Německa a Rakouska. A jsme na ně pyšní - díky nim je každá vestavěná skříň, která opustí výrobní linku, kus poctivě odvedené práce.

Na svou vestavěnou skříň dostanete sedmiletou záruku

Až tak věříme jejich kvalitě. Sedmiletá záruka platí na každou skříň, která opustí naši dílnu - ať je to vestavěná skříň u stěny nebo jakákoli jiná. Chcete ohledně své vestavěné skřině získat další informace? Tak směle do toho. Napište nám a my se vám co nejdříve ozveme.