Služby designera

Vestavěné skříně jsou nejen funkčním, ale i estetickým doplňkem vašeho bydlení. Pokud cítíte, že váš dům či byt potřebuje víc než jen novou skříň, je vám k dispozici naše interiérová designérka. Můžete se na ni obrátit se třemi požadavky.

Odborná konzultace - koncept interiéru

Konzultaci využijete ve chvíli, kdy si chcete své bydlení zařídit na vlastní pěst, ale rádi byste se poradili s odborníkem ohledně dispozičního uspořádání, stylu, barev, materiálů a vybavení.

Naše designérka se podívá na váš byt či dům, probere s vámi vaše představy, požadavky a přání.

Pak pro vás zpracuje koncept interiéru - návrh dispozičního řešení místností, vhodný styl jejich vybavení, navrhované barvy a materiály, které vše doladí k dokonalosti.

Kompletní návrh interiéru

Jde v podstatě o propracovanější návrh odborné konzultace s detailnějším výsledkem, který snáze zavedete do praxe.

Tuto službu využijete, pokud chcete zpracovat kompletní návrh interiéru včetně vyhotovení projektové dokumentace pro realizaci, specifikace použitých materiálů a prvků a zpracování rozpočtu na realizaci.

Realizace interiéru na klíč

Naše designérka se stane vaším partnerem, který zajistí vše od návrhu interiéru přes zpracování rozpočtu po stavební a autorský dozor při realizaci.

Tuto službu využijete především v případech, kdy si chcete být stoprocentně jistí špičkovou kvalitou realizace vašeho interiéru, a proto raději vše svěříte profesionálovi.

Máte o služby naší interiérové designerky zájem? Napište nám buď pomocí kontaktního formuláře, nebo nám zavolejte na tel. 777 608 981.